محل تبلیغات شما

خرید آیفون تصویری 

با توجه به رشد جمعیت و گسترش شهرها در جوامع و نیازمندی هر فرد به مسکن ، ساختمان سازی در این چند ساله رشد بسیار زیادی داشته و در کنار آن تکنولوژی نیز رشد بی سابقه ای داشته است .

و امروزه در ساخت ساختمان استفاده از تکنولوژی یکی از مواردی است که افراد از آن استقبال می کنند .

 

آیفون تصویری یکی از المان هایی است که در این چند ساله بسیار در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد . 

 

در این مقاله می خواهیم با ایفون تصویری و چگونگی خرید آیفون تصویری آشنا کنیم و به معرفی برخی ار برندهای ایرانی که در زمینه ساخت آیفون تصویری فعالیت دارند بپردازیم .

 

آیفون تصویری از اجزاء مختلفی تشکیل شده است و بطور کلی از چهار بخش اصلی شامل : پنل جلو درب ، گوشی یا مانیتور ، منبع تغذیه و قفل می باشد .

 

محل قرار گیری پنل جلو درب در ورودی ساختمان قرار دارد و بنا به تعداد واحد ساختمان از تک واحد تا 20 واحد یا بیشتر ساخته می شود و به تعداد واحد ها بر روی آن دکمه تعبیه شده است .

امروزه برای تعداد واحدهای بیشتر از 20 واحد ، از یک مدل پنل که با نام کدینگ است استفاده میشود که شامل اعداد 1 تا 9 می باشد و شما می توانید کد مورد نظر واحد خود را برای پنل تعریف کنید که میتواند شامل هر عددی باشد .

 

 

گوشی یا مانیتور  در داخل هر واحد نصب میشود و از طریق آن میتوانید تصویر و صدای فردی که زنگ واحد شما را میزند ببینید و از صورت دلخواه درب وروذی ساختمان را باز کنید .

منبع تغذیه معمولا در نزدیک ترین مکان به درب ورودی نصب میشود که برق پنل جلو درب ، گوشی داخل واحد و قفل درب را تامین می کند .

محل قرار گیری قفل در پشت درب ورود است و  در دو نوع برقی و زنجیری می باشد که با فرمان که ازگوشی داخل واحد ، اقدام به باز کردن درب ورودی می کند .

 

پس شما برای خرید آیفون تصویری باید حداقل این چهار اجزاء را براساس تعداد واحد سفارش دهید که عموما مقادیری که براساس تعداد واحد ساختمان متغیر است گوشی یا مانیتور و پنل جلو درب است ( پنل جلو درب تعداد دکمه های آن براساس تعداد واحد ساختمان در مظر گرفته می شود . )

شرکتهای ایرانی زیادی در این زمینه تولید آیفون تصویری فعالیت دارند که شما می توانید با توجه به سوابق ، گارانتی و خدمات پس از فروش انها را انتخاب نمایید .

 

 

الکتروپیک ، تکنما ، تابا ، کالیوز و آلدو برخی از شرکت هایی هستند در این زمینه فعالیت دارند و شما میتوانید با مراجعه به نمایندگیهای این شرکتها از محصولات آنها استفاده کنید .

همچنین با پشرفت تکنولوژی خرید های غیر حضوری و اینترنتی بسیار پر رنگ شده است و فروشگاه های اینترنتی در زمینه فروش لوازم برقی ساختمانی فعالیت دارند . 

 

فروشگاه گردسوز یکی از این نمونه فروشکاه های اینترنتی می باشد که از هرنقطه از ایران میتوانید نسبت به خرید آیفون تصویری اقدام کنید و با رفتن به آدرس سایت gerdsooze.com از انواع آیفون تصویری و اخرین قیمتها اطلاع حاصل نمایید .


آیفون تصویری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بولتن اطلاع رسانی کتابخانه توحید تهران چشم انتظارم کایدان دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم دانلود سریال دل ღ.•*♥زندگیِ آروم من و همسرم♥*•.ღ درمانک | Darmanak کانال تلگرام اپکس لجند موبایل فروشگاه ارزان98 سایت خبری